Pakalpojumi & partneri

 

Mūsu misija

“Infarma” pakalpojumi farmācijas nozarē balstīti uz mūsu zināšanām un pieredzi. Farmācijas nozares kompetence ļauj ietekmēt procesus, kas vērsti uz mūsu klientu interesēm.

Mēs veidojam dialogu, vērstu uz sadarbības partneru mērķu sasniegšanu. Savus pakalpojumus veidojam, balstoties uz augsto kvalifikāciju un ilggadējo pieredzi farmācijas un veselības aprūpes nozarēs. Mūsu vēlme ir izprast klientu un kopīgi sasniegt rezultātu.

 

Mēs piedāvājam

 

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !

Sadarbības partneri un klienti

elpis_logo

Kompānija “Elpis” dibināta 1994. gadā – farmaceitisko izstrādājumu lieltirgotava – viens no pieciem lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, kas darbojas farmaceitisko produktu vairumtirdzniecības nozarē.

Medikamentu vairumtirdzniecības kompānija Baltijas valstīs “Morfejus” tika izveidota 1993.gadā, pārstāv un izplata Dr Falk Pharma GmbH Dr. Kade Phamaceutische Fabrik GmbH (Vācija).

Interlux_logoKompānija “Interlux” ir jaunākā medicīnas un pētniecības tehnoloģiju nodrošinātāja, viens no lielākajiem uzņēmumiem savā jomā Lietuvā, kas darbojas kopš 1994.gada. Paplašinot savu darbību Baltijas valstīs, kompānija ir kļuvusi par vadošo uzņēmumu medicīnas biznesā Latvijā. “Interlux” pārstāvniecība Latvijā darbojas kopš 2005. gada.

New_Nordic_logo

Uztura bagātinātāju kompānija Skandināvijā – Dānijā, kura strādā vairāk kā 20 gadus. Pasaulē zināmiem uztura bagātinātājiem uzticas miljoni un tos pārdod vairāk nekā 50 000 aptiekās visā pasaulē. Kompānijai “New Nordic” ir pārstāvniecība Latvijā, kas veiksmīgi piedāvā šos produktus visā Latvijā.

LDA dibināta 1993. gadā. Darbības pamats ir diabēta pacientu aprūpes un ārstēšanas veicināšana, diabēta savlaicīga diagnostika un profilakse. Biedru skaits vairāk nekā 3000.

Astra Zeneca

“AstraZeneca Nordic – Baltic” pārstāvniecība Latvijā pastāv jau kopš 1997.gada. Kompānijas plašais produktu portfelis ietver visā pasaulē pazīstamas zāles dažādās terapijas grupās. “Infarma” sadarbojas ar “AstraZeneca Nordic – Baltic Latvija” pulmonoloģijas nodaļu.

Latvijas Astmas un aļerģijas biedrība

Latvijas Astmas un alerģijas biedrība (LAAB) dibināta 1990. gadā. Tā ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir aizstāvēt astmas un alerģijas slimnieku intereses, informēt par slimības profilaksi, ārstēšanas un rehabilitācijas iespējām. Biedrībā var iestāties astmas un alerģijas slimnieki, kā arī jebkurš, kam rūp sabiedrības veselība un veselības aprūpe Latvijā.

Bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku, mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām. Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu** bez surogātpasta! Kontaktinformācija tiks izmantota tikai bezmaksas konsultācijai.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.