Darbinieku atlase un iespējas farmācijas uzņēmumiem, meklējot darbiniekus

Piedāvājam farmācijas speciālistu un aptieku darbinieku atlasi un to kvalifikācijas paaugstināšanu. Pamatojoties uz „Infarma” ilgstošo pieredzi farmācijas jomā, Jums nebūs jātērē laiks un resursi speciālistu apmācīšanai un nodrošināšanai. Farmācijas nozarē īpaši svarīgi, lai kompānija spētu strādāt ar pilnu atdevi. Svarīgi, lai darbinieks arī darba pirmajos mēnešos sasniegtu kompānijai nepieciešamos rādītājus. Visa pamatā ir zinošs un apmācīts darbinieks.

Farmācijas kompānijām jāspēj atrast un pielāgot pietiekami kvalificētus nozares speciālistus – farmaceitus, aptiekas vadītājus, farmaceitu asistentus, medicīnas pārstāvjus, reģionālos menedžerus, konsultantus un citus speciālistus … Vairāk informācijas sazinoties ar „Infarma” konsultantiem.

Farmācijas nozarē trūks darbinieki ne tikai aptiekās

Šodien aktuāls jautājums – farmācijas nozarē trūkst kvalificēta darbaspēka un, neko nemainot, jau tuvākajā nākotnē situācija kļūs kritiska. Sevišķi smagi problēma skars valsts reģionus. Izvērtējot savu uzņēmumu personāla politiku, lielākā daļa nozares darba devēju sadarbībā ar „Infarma” izvirza sekojošus apgalvojumus:

„Pamatā mūsu uzņēmumam nepieciešamās zināšanas un augsta kvalifikācija!”

„Mēs regulāri ieguldām līdzekļus darbinieku kvalifikācijas celšanā, tas nebija ekonomiski izdevīgi, kvalificēts darbinieks ir ilgstoši jāapmāca – tāpēc šodien mums noder „Infarma” – piedāvājums!”

„Piesaistot jaunus darbiniekus, priekšroku dodam speciālistiem ar darba pieredzi!”

„Uzņēmumam attīstoties, mums rodas pieprasījums pēc arvien augstākas kvalifikācijas speciālistiem – ar „Infarma” palīdzību mēs zinām, kā viņus atrast!”

Kā mēs palīdzam saviem klientiem farmācijas nozarē?

Visā veselības aprūpes sistēmā, tai skaitā arī farmācijas nozarē, aktuāla problēma ir novecošanās un jauniešu nevēlēšanās atgriezties nozarē. Rīgā un Rīgas apkārtnē situācija nav tik kritiska kā reģionos. Īpaši izteikts farmaceitu trūkums ir Kurzemes reģionā. Kvalificētu speciālistu trūkuma dēļ pastāv liels risks, ka daļa aptieku reģionos tiks slēgtas. Trūkst ne tikai farmaceiti aptiekās, bet arī medicīnas pārstāvji, medicīnas māsas, ārstu palīgi visā veselības aprūpes nozarē.

Esam atraduši risinājumu, kā nodrošināt mūsu klientus ar kvalificētu darba spēku.

Augsti kvalificēts darbinieks farmācijas nozarē ir „zelta” vērtē, mēs sniegsim atbildes, kā varam Jums palīdzēt … Vairāk informācijas sazinoties ar „Infarma” konsultantiem.

Bezmaksas konsultācijas, meklējot – farmaceitus, medicīnas pārstāvjus u.c. darbiniekus

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku un par mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām. Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu** bez surogātpasta! Kontaktinformācija tiks izmantota tikai bezmaksas konsultācijai.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 
… Spied šeit un apskati pakalpojumu sarakstu.
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.