Farmācijas nozares pasākumu – Veselības dienu, veselības skolu, konferenču un semināru, apmācību organizēšana

Pareizi izprotot nozares specifiku, kompānija “Infarma” nodrošina efektīgu iespēju iepazīties ar Jūsu produkciju vai pakalpojumu, paaugstinot mērķauditorijas un klientu informācijas apmaiņas efektivitāti Rīgā un Latvijas reģionos.

Mūsu stiprā puse

Pasākumu organizēšana ir viena no kompānijas “Infarma” stiprākajām pusēm. Sadarbojoties ar mums, Jūs sekmēsiet farmaceitu pārdošanas prasmes, kas būs tieši balstītas uz Jūsu darbības specifiku un attiecinātas uz Jūsu produktu vai darbības virzienu. Tas tieši ietekmēs pārdošanas apjomu paaugstināšanos.

Mēs veidojam kontaktus ar mērķauditoriju, lai nodotu Jūsu misiju un standartus atbilstoši augstajām prasībām. Pirms pasākumu, semināru vai apmācību organizēšanas, pēc pasūtījuma saņemšanas veicam pētījumus nodaļās, kas saistītas ar produkta tirdzniecību. Tas sniedz klientam skaidru izpratni par to, kāda apmācības programma vai seminārs ir nepieciešams farmācijas nozarē strādājošai mērķauditorijai.

Pēc pasūtījuma nodrošināsim apmācību saviem dalībniekiem un piedāvāsim izsmeļošus mācību materiālus, kas ļaus viņiem maksimāli koncentrēties un sekot līdzi sniegtajai informācijai. Apmācības mēs organizējam lekciju veidā un papildinām tās ar spilgtiem un praktiskiem piemēriem no prakses atbilstoši Latvijas farmaceitu biedrības (LFB) nolikumam.

Mūsu klienti ļoti augsti novērtē kompānijas “Infarma” pasākumus un programmu izstrādes koncepciju, kas palīdz konkurēt laikā, kad tiek augstu vērtēta produkta un pakalpojuma kvalitāte. Labi apmācīta speciālista darbu klienti mūsdienās novērtē visaugstāk!

Veselības dienas

Ar veselību ir tāpat kā ar naudu, grūti to novērtēt, kamēr tā ir!

/Josh Billings/

Veselības dienu ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un apmainīties pieredzē, uzzināt nozīmīgu informāciju par dažādām hroniskām un akūtām saslimšanām, to profilakses iespējām. Pasākumus apmeklē ārsti, pacienti, farmaceiti, pieaugušie un bērni, pensionāri un studenti, kā arī visi tie, kuriem sava veselība ir zelta vērtē. Zināt profilakses iespējas, spēt uzturēt labus veselības rādītājus – šodien maksā par to, lai pastāstītu plašākai sabiedrībai par visa veida iespējām un piedāvājumiem veselības aprūpes jomā. Veselības dienām ir preventīvs un informatīvs raksturs. Kompānijas „Infarma” Veselības dienu devīze ir: ”Profilakse ir vērtīgāka nekā ārstēšana!” … Vairāk informācijas sazinoties ar „Infarma” konsultantiem.

Veselības skolas

Veselības skolu ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja ne tikai saņemt konsultācijas, bet arī noklausīties lekcijas un praktiskus ieteikumus savas veselības uzlabošanai. Lekcijās tiek aplūkotas dažādas tēmas un nozīmīgi veselību pasliktinoši kaitīgie faktori. Pasākumus apmeklē ārsti, pacienti, farmaceiti, pieaugušie un bērni, pensionāri un studenti, kā arī visi tie, kuriem ir svarīga veselība. Apzinoties visus riska faktorus un runājot par veselības nozīmi, aicinām sabiedrību ieklausīties. Veselības dienām ir preventīvs un informatīvs raksturs. ”Infarma” Veselības skolu devīze ir: ”Jautā savam farmaceitam un laicīgi apmeklē ārstējošo ārstu!” … Vairāk informācijas sazinoties ar „Infarma” konsultantiem.

Semināri un apmācības farmaceitiem un ārstiem

Reģionālie semināri (Liepāja, Daugavpils, Ventspils, Jelgava, Valmiera, Rīga, Ogre, Cēsis, Sigulda, Jūrmala u.c. Latvijas lielākajās pilsētās) farmaceitiem un farmaceitu asistentiem, farmaceitu palīgiem, tai skaitā arī ārstiem (dermatologiem, kardiologiem, pulmonologiem u.c. speciālistiem, tādiem kā māsām, ārstu palīgiem, medicīnas māsām) lielākajos Latvijas reģionos. Semināri tiek rīkoti, vadoties pēc LFB vai LAB nolikuma. Speciālisti saņem sertifikātus, kas paaugstina ieinteresētību un semināru lietderību. Semināru ietvaros aplūkojam farmācijas nozares aktualitātes un jaunākās pacientu aprūpes iespējas. Lekcijas ar klientu izvēlētiem lektoriem vai ar ”Infarma” lektoriem. Atbilstoši klientu vajadzībām un iespējām nodrošinām dažāda līmeņa seminārus un konferences, kur dalībnieku skaits svārstās no 35 – 300 … Vairāk informācijas sazinoties ar „Infarma” konsultantiem.

Kolektīvs

Kompānijas “Infarma” radošais kolektīvs un pieredzējušie lektori spēj aizraut un motivēt auditoriju tā, ka, nonākot darba vidē, speciālisti iegūtās zināšanas spēj pielietot praksē.

Cilvēki labāk uztver informāciju tādā vidē, kur viņus pareizi uzrunā. Pareiza izpratne, zinoši un praksē pielietojami argumenti rada augstu pievienotu vērtību ikvienam kompānijas “Infarma” organizētajam pasākumam.

Bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku, mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām. Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu** bez surogātpasta! Kontaktinformācija tiks izmantota tikai bezmaksas konsultācijai.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 
… Spied šeit un apskati pakalpojumu sarakstu.
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.