Farmācijas outsourcing un produktu virzīšana Latvijas un Baltijas tirgū

 

Ko saprotam ar “Outsourcing”?

Šodien, kad ikvienas nozares kompānija tiecas pēc aizvien lielākas darba efektivitātes paaugstināšanas, finanšu un cilvēkresursu trūkuma dēļ svarīgus uzdevumus var uzticēt ārējiem partneriem. Tā ir “outsourcing” jeb ārpakalpojuma galvenā ideja. Teorija šo procesu apzīmē kā noteiktu specifiku uzdevumu risināšanu, izmantojot ārējos resursus.

Bieži “outsourcing” pakalpojumi ir salīdzināmi ar konsultēšanu. Piemēram, Jūs nodarbojieties ar savu biznesu un, tiecoties pēc labākiem rezultātiem, uz kādu laiku nolīgstat konsultantu, kurš Jūs konsultē un iesaka labākos risinājumus. Konsultants iesaka, kā labāk izvērst uzņēmējdarbību, bet “outsourcing” pakalpojuma sniedzējs vēl arī izpilda šo darbu Jūsu vietā.

Mūsu pakalpojumu darbības specifikācija un priekšrocības

Būtiska priekšrocība – iespēja visu uzmanību veltīt sava biznesa paplašināšanai un efektīvi sadalīt uzņēmuma ienākumus, jo “outsourcing” finansiālā priekšrocība – zemāka cena par labāku kvalitāti. Ārpakalpojums maksā mazāk nekā atbilstošas kvalifikācijas darbinieka uzturēšana, tā atlase, kvalifikācijas celšana, vajadzīgo darba apstākļu radīšana un uzturēšana, atlīdzība un visi maksājumi valstij. Kopumā klients var ietaupīt un papildus tam iegūt atgriezenisko saiti, jo “Infarma” ārpakalpojumiem ir augsta pievienotā vērtība, kas balstīti uz mūsu klientu interesēm.

Mūsu klienti var uzticēt daudzveidīgus pasūtījumus farmācijas un veselības aprūpes nozarēs. Piemēram – ārstu un veselības aprūpes speciālistu iepazīstināšanu ar klientu produkciju vai pakalpojumu. Kā arī aptiekās strādājošo farmaceitu vizīšu nodrošināšana, kas savukārt ir nozīmīgs ķēdes posms produkcijas realizācijai aptiekās. Lielajā konkurences tirgū, uzticot mums darbības, kuras nevarat izdarīt paši, Jums ir iespēja panākt labākus rezultāts. Mēs piedāvājam līgumus, kuros skaidri norādīti pakalpojuma sniedzēja pienākumi, kas ļauj klientam būt mierīgam un pārliecinātam par pakalpojumu augsto līmeni, kvalitāti un lieliskiem rezultātiem.

Mūsu klienti uztic mums darbu kā ārējam partnerim, ietaupot resursus, jo ienākumus labāk investēt uzņēmuma pilnveidošanā. Turklāt nav nekādas biedējošas saistības vai priekšapmaksa, kas uzņēmumam jāuzņemas, iegādājoties ārpakalpojumu. Galvenā priekšrocība ir tā, ka izdevumus ir vieglāk plānot, jo jāmaksā fiksēta ikmēneša maksa atbilstoši sniegtajiem pakalpojumiem.

Bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku, mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām. Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu** bez surogātpasta! Kontaktinformācija tiks izmantota tikai bezmaksas konsultācijai.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 
… Spied šeit un apskati pakalpojumu sarakstu.
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.