Kosmētikas līdzekļu marķējuma un dokumentācijas noformēšana palaišanai tirgū

Kosmētikas līdzekļu marķējuma un izplatīšanas dokumentācijas noformēšana un virzīšana Baltijas valstīs un Eiropas Savienībā. Juridiskā vai fiziskā persona, kas laiž tirgū vai izplata kosmētikas līdzekļus, ievēro Eiropas Parlamenta un Padomes 2009. gada 30.novembra Regulā (EK) Nr.1223/2009 par kosmētikas līdzekļiem noteiktās prasības. Pirms kosmētikas līdzekļa laišanas tirgū, ir jāpaziņo informācija par kosmētikas līdzekli.

Kosmētikas līdzekļu izziņošana

Kosmētikas līdzekļu ražotajiem, importētājiem un izplatītājiem obligāti pirms kosmētikas līdzekļa laišanas tirgū ir jāsniedz paziņojums EK elektroniskā veidā. Pēc klientu pieprasījuma veicam nepieciešamo veidlapu aizpildīšanu un paziņojumu iesniegšanu elektroniskā veidā.

Saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr.354 „Kosmētikas līdzekļu būtisko prasību nodrošināšanas kārtība” nepieciešama kosmētikas līdzekļu paziņošana Veselības inspekcijā BTS (brīvās tirdzniecības sertifikātu) saņemšanai. Prasība attiecas uz kosmētikas līdzekļu ražotājiem Latvijā, ja tas nepieciešams kosmētikas līdzekļu eksportam uz trešajām valstīm.

Kosmētikas līdzekļa lietas un drošuma novērtējuma sagatavošana

Par kosmētikas līdzekli atbildīgai personai (ražotājam vai importētājam) ir jāsagatavo kosmētikas līdzekļa lieta. Lietas izstrāde ir darbietilpīgs process, jaunajiem kosmētikas līdzekļiem ieteicams izstrādāt lietu atbilstoši Eiropas Savienības prasībām. Kosmētikas līdzekļa lietas izstrāde ir process, kas prasa īpašas zināšanas un kvalifikāciju. SIA “Infarma” ekspertu kvalifikācija atbilst noteikumu un regulas prasībām.

Marķējuma teksta sagatavošana. Tulkošana. Izstrāde.

Piedāvājam kosmētikas līdzekļu marķējuma, lietošanas instrukciju un citu reklāmas materiālu rūpīgu un kvalitatīvu tulkošanu no angļu vai krievu valodas latviešu valodā. Iespējama arī tulkošana no citām valodām. Piedāvājam arī tulkošanu no angļu/krievu valodas igauņu un lietuviešu valodās.

Mūsu komandai ir pieredze marķējuma tulkošanā/sagatavošanā arī starptautiskiem uzņēmumiem. Spējam tehniski nodrošināt arī regulārus tulkojumus pēc klientu pieprasījuma komunikācijai ar Latvijas atbildīgajām institūcijām.

Veicam marķējuma izstrādi kosmētikas līdzekļiem. Sagatavotais marķējums atbilst Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem un Eiropas Savienības prasībām visās Eiropas ekonomikas zonas valstīs.

Bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku un par mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām.  Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu*


* pēc bezmaksas konsultācijas pasūtīšanas mūsu speciālists sazināties ar Jums un vienosies par Jums izdevīgāko laiku, lai tiktos klātienē.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 
… Spied šeit un apskati pakalpojumu sarakstu.
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.