Krīzes komunikācija, komunikācijas un konsultāciju nodrošināšana atbilstoši Farmācijas likumam un saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem

Krīzes komunikācijas plāna izstrāde

Teicami sagatavojoties, iespējams izvairīties no kļūdām, kas vēlāk var dārgi maksāt uzņēmuma tālākā attīstībā. Izstrādājot krīzes komunikācijas plānu, uzņēmumi bieži izšķiež resursus, sagatavojot sarežģītus un praksē nepamatotus rīcības plānus, kas nedod vēlamo rezultātu. Tam jābūt vienkāršam, tādam, kuru var pielāgot krīzes situācijām reālajā dzīvē. Svarīgi pielietot stratēģiju, kas darbosies praksē un nebūs pretrunā ar kompānijas kopējo izvirzīto mērķi.

Ko mēs piedāvājam?

K. Bels darbā „Krīzes metodika” raksta: „Atskatoties pagātnē, jābrīnās, cik bieži atbildīgās personas „zīlējušas kafijas biezumos” un pieņēmušas lēmumus bez jebkādas sagatavošanās, rīkojoties nevis saskaņā ar plānu vai loģiku, bet atbilstoši savam temperamentam.” Šis citāts lieliski parāda, ka krīzes komunikācijai jābūt loģiskai un maksimāli pārdomātai. Tāpēc saviem klientiem sniedzam precīzas norādes, kurš ir vispiemērotākais brīdis kādas informācijas sniegšanai. Ierosinām, kādus informācijas kanālus un saziņas līdzekļus izmantot – vai tā būtu preses konference, e-pasts, īsziņa, ziņa mājaslapā, darbinieku sanāksme, publiska apspriešana u.c., atkarībā no krīzes situācijas smaguma pakāpes un gaitas.

Mēs palīdzēsim

  • Apzināt organizācijas vājās vietas un potenciālos riskus, novērst to attīstību līdz kritiskajai – krīzes robežai;
  • Maksimāli veidojam modeli – ”Darbinieku iesaiste”, kas savukārt krīzes (tātad paaugstināta stresa) situācijā novērsīs nepārdomātas un nepareizas darbības;
  • Risināt nepamatotas un stresa izraisītas kļūdas krīzes komunikācijas veidošanā;
  • Izstrādāt vienkāršu krīzes un ikdienas komunikāciju plānu, jo tas ir galvenais priekšnoteikums, lai nepieciešamības gadījumā ikviens uzņēmuma darbinieks varētu to izpildīt;
  • Gatavosim iespējamos scenārijus, jo krīze ne vienmēr ir negaidīta situācija, bieži krīze var rasties ilgstošu situāciju vai nepareizu darbību ignorēšanas rezultātā, balstoties uz Latvijas un Baltijas valstu pieredzi un krīzes situāciju analīzi.

 

Palīdzam saviem klientiem precizēt, ko vajadzētu sacīt un no kādas informācijas sniegšanas labāk atteikties, jo bieži uzņēmumu rīcība neatbilst farmācijas un medicīnas nozares normatīvajiem aktiem.

Mūsu klientu vērtības – laba reputācija

Pirms krīzes komunikācijas plāna sagatavošanas ir svarīgi skatīties tālejoši. Jāatceras, ka par krīzi var uzskatīt notikumu kopumu, kura sekas ir – apdraudējums uzņēmuma veiksmīgai pastāvēšanai un tālākai attīstībai. Pats galvenais – krīze ir saistīta ar negatīvu publicitāti, kas ir galvenais krīzes attīstības cēlonis. Sekojot notikumu attīstībai, bieži ir jāpieņem neatbalstāmi vai arī drosmīgi rīcības lēmumi.

Tieši lēmumu pieņemšanas procesā visbiežāk meklējamas kļūdas, kuras nevis pēc iespējas samazina potenciālo krīzes ietekmi uz uzņēmumu, bet tieši otrādi – paplašina zaudējumus un līdz ar to apdraud uzņēmuma reputāciju.

Budžets un laiks

Balstoties uz sniegtajām norādēm, krīzes plāna sagatavošana un uzrakstīšana aizņems noteiktu laiku. Tas var likties pārlieku apjomīgi un neiespējami. Ja uzdevums prasa pārāk daudz laika un zināšanas un ir ļoti darbietilpīgs, daudzi tā arī nekad nesāks šāda plāna veidošanu pašu spēkiem. Nolīgstot konsultantu krīzes plāna izveidei, jūs ietaupīsiet, jo izvairīsities no iespējamiem zaudējumiem, kas varētu rasties krīzes rezultātā.

Bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku un par mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām. Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu** bez surogātpasta! Kontaktinformācija tiks izmantota tikai bezmaksas konsultācijai.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 
… Spied šeit un apskati pakalpojumu sarakstu.
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.