Sabiedrisko attiecību (PR) pakalpojumi, ikdienas plāna izstrāde un krīzes komunikācijas un konsultācijas farmācijas nozarē

 

Mēs saprotam, ka sabiedriskās attiecības ir nepieciešamas jebkurā uzņēmumā. Sabiedriskās attiecības ietver visus saskarsmes veidus ar visiem cilvēkiem, ar kuriem uzņēmums veido un uztur attiecības.

“Infarma” pakalpojumi farmācijas nozarē balstīti uz mūsu zināšanām un pieredzi. Farmācijas nozares kompetence ļauj ietekmēt procesus, kas vērsti uz mūsu klientu interesēm un spēj uzrunāt vēlamo mērķauditoriju.

“Infarma” veiksmes formula – individuālas koncepcijas izstrāde katram sadarbības partnerim ar mērķi attīstīt sadarbības partnera tēla atpazīstamību. Savus pakalpojumus veidojam, balstoties uz augsto kvalifikāciju un ilggadēju pieredzi farmācijas un veselības aprūpes nozarēs. Mūsu vēlme ir izprast klientu un kopīgi sasniegt rezultātu.

Mēs veidojam dialogu, vērstu uz sadarbības partnera mērķu sasniegšanu, kas nodrošina viegli uztveramu un pareizi veidotu komunikāciju, kas nodrošinās ilgtermiņa sasniegumus farmācijas nozarē.

 

Kādēļ sadarboties ar mums?

 

  • Sniedzam daudzpusīgas iespējas un pārliecinošus rezultātus;
  • Piedāvājam risinājumus, kas balstīti uz pierādītām vērtībām sabiedrisko attiecību un komunikāciju jomā;
  • Izstrādājam argumentētus mērķus un ilgtermiņa panākumus.

 

Bezmaksas konsultācijas

Izmanto iespēju saņemt bezmaksas konsultācijas klātienē. Mēs sniegsim informāciju par farmācijas nozares specifiku, mūsu pakalpojumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Maksimāli pielāgosim pakalpojumu Jūsu prasībām. Noskaidro vairāk par pakalpojumu!


Ievadi telefona numuru vai e-pasts adresi*Ievadi vārdu vai kompānijas nosaukumu** bez surogātpasta! Kontaktinformācija tiks izmantota tikai bezmaksas konsultācijai.

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar “Infarma” ekspertiem.

Vairāk informācijas, zvanot +371 28818603 vai rakstot uz info@infarma.lv !
 
… Spied šeit un apskati pakalpojumu sarakstu.
 

Atbildēt

Jums ir jāielogojas lai atstātu komentārus.